Oferta katalogowa

Ramy okienne z PVC są wyjątkową alternatywą konstrukcyjną, która zapewnia sprawdzoną trwałość i wydajność.

PVC jest niezwykle wszechstronnym polimerem stosowanym w szerokiej gamie produktów budowlanych, od rur ciśnieniowych wody pitnej po przewody zasilające i higieniczne podłogi szpitalne. „U” w uPVC oznacza po prostu nie plastyfikowany PVC (polichlorek winylu). Oznacza to, że polimer jest w twardej, sztywnej formie, a nie elastycznej lub miękkiej.

uPVC jest idealnym materiałem do długotrwałych, łatwych w konserwacji, wydajnych termicznie okien. To właśnie te kluczowe cechy sprawiły, że okna uPVC są najpopularniejszym wyborem w Europie i Ameryce od dziesięcioleci. W Australii są używane od około 25 lat. Ale dopiero niedawno ich popularność zaczęła rosnąć, ponieważ zarówno właściciele domów, jak i budowniczowie poszukują lepszych produktów i materiałów do budowy domów bardziej energooszczędnych.

W przeciwieństwie do alternatywnych, tradycyjnych materiałów na ramy, uPVC jest odporny na wodę i sól i nie przewodzi ciepła, dzięki czemu może wytrzymać ekstremalne temperatury, zimno, wiatr, deszcz i śnieg, bez problemów z wypaczaniem, korodowaniem, gniciem, łuszczeniem, odpryskiwania . uPVC zapewnia wszechstronną, trwalszą opcję.

To sprawia, że ​​okna uPVC są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Choć najbardziej popularne jako białe profile, są dostępne w wielu nowoczesnych kolorach. Niezależnie od tego, czy są to kolory białe, czy kolorowe, ramy okienne uPVC nie będą wymagały malowania ani uszczelniania, co znacznie zmniejsza konieczność konserwacji przez cały okres ich użytkowania. Można je łatwo czyścić wodą i detergentem.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/wielkopolskie

http://twoje-okna.com/kujawsko-pomorskie

http://twoje-okna.com/malopolskie

http://twoje-okna.com/lodzkie